Provozní hodiny 08:00 - 16:00
E-mail info@rowe.cz
1994 OSVČ
2003 První stavba
2011 Dřevoobchod
2014 Rozšíření nabídky
2018 Vzniká Röwe s.r.o.
2022 Nová etapa

První registrace jako OSVČa první zkušenosti s podnikáním

Čistě obchodní podnik bez vazeb na naše soukromé podnikání v současnosti.

První rodinný důma první zkušenosti s realizací dřevostaveb

Stále však jako OSVČ. Než jsme dostali první zakázku, dlouho jsme spolupracovali s jinými stavebními firmami v oblasti dodávek truhlářských výrobků, pak stavební truhlařiny a ostatních subdodávek. Přešli jsme i obdobím kompletního řízení staveb pro jinou společnost. Výsledek všech těch kroků nakonec vyústil k rozhodnutí, že nebudeme dělat "krásnější" stavby někoho jiného, že nebudeme řídit cizí realizace, ale, a to si myslíme byl logický krok, že vše, co jsme se naučili, můžeme nabídnout zákazníkům přímo.

Prodej dřevomateriálůmateriály pro dřevostavby

Protože jsme čím dál tím více používali moderní materiály s vysokou environmentální přidanou hodnotou a sem tam od nás chtěl někdo něco koupit, logické bylo založit dřevoobchod, respektive, prodejní e-shop Český Tesař. Příznačné jméno!
Obchod byl nejen přidanou hodnotou ke stavební firmě, ale naše zkušenosti, které s prodávanými materiály máme sami, protože je používáme, přivádějí mnoho zákazníků nebo jen poptávajících pro radu. Myslíme si, že naučené fráze prodejců o tom kterém materiálu budou vždy jen frázemi bez zkušeností.

Stavíme už roky v systému Diffuwalnic lepšího jsme na trhu nenašli

S velikou dávkou sebedůvěry a zkušenostmi nejen s dřevostavbami, ale i se zděnými domy, jsme dospěli k rozhodnutí rozšířit portfolio nabízených dřevostavebných systémů o Europanel, roubenné stavby a Dekpanel. S nadšením jsme jezdili na všemožné workshopy, nabízeli zákazníkům domy ve všech systémech a utápěli se v hromadě práce a v nezměrných nákladech, jen, abychom vyhověli našim budoucím klientům. Tohle období bylo plné práce, ale také neúspěchů v oblasti marketingu. Stejně jsme stavěli hlavně v Diffuwallu, pokud nepočítáme krovy, střechy, fasády a jiné práce. Ale hodně interiérových příček a opláštění jsme realizovali z ekopanelů.

Nic se nezměnilojenom vypadáme větší

Ať to bereme z jakéhokoliv úhlu, nezměnilo se nic. Stále jsme to my, stále stavíme domy, realizujeme krovy, střechy a fasády a sem tam nějakou menší či větší subdodávku. A stále prodáváme materiály pro dřevostavby. Snad bychom zmínili jen to, že jsme přebudovali dřevoobchod - už zase - aby víc vyhovoval zákazníkům.

Röwe s.r.o. - Abeceda stavbyzměny jsou nutné

Po zkušenostech z předešlých let a při vědomí faktu, že ne každý je odborníkem v oboru, protože nás kontaktuje opravdu veliké množství potencionálních zákazníků, otevíráme projekční a poradenské webové stránky.
Když někdo tráví hodiny a hodiny poradenskou činností, návrhy konstrukcí a skladeb, kontrolami a posuzováním stavu starých dřevěných konstrukcí, přišel čas si za tyto služby říci o nějaké peníze, protože do této chvíle jsme to dělali zadarmo.

Ale, protože to opravdu umíme a známe všechny materiály a tudíž si za svými výsledky stojíme, náklady na naši práci se vám vrátí několikanásobně.

Záruka 10 roků!na statickou integritu a tepelné a difúzní vlastnosti systému

Základní požadavek na každou stavbu je, že musí bezpečně stát, musí mít takovou statickou integritu, o které není v žádném případě pochyb. My konstrukce vyrábíme na stroji s opravdu vysokou mírou přesnosti. Ta se projeví nejen při montáži, ale také u dílů, jenž budou po dokončení stavby, viditelné - krovy, závětří, pergoly, altány, stání pro auta, zimní zahrady, ... Přesnost je však pouze jednou z vlastností našich konstrukcí. Naší vizí je nejenom krása dřeva, ale, a to hlavně, že konstrukce budou bezpečně stát minimálně 100 roků. Nosníky jsou, samozřejmě, vyrobeny dílensky.
A aby konstrukce v dřevostavbě zůstala stát, jelikož se z 95% jedná o konstrukci, která není vidět, ale je součástí systému, je nutné ji zajistit nejen správným statickým výpočtem (a kvalitní následnou montáží), ale našim zákazníkům musíme zajistit i to, že dřevo v systému bude difúzně ochráněno, aby zde nevznikala vlhkost, která může způsobovat plísně a degradovat materiál, jako takový.

Tohle jsme my!

česká firma
rodinný podnik
záručních a pozáručních oprav

Röwe s.r.o. Abeceda Stavbyvy víte co, my víme jak

Jsme čistě rodinná česká firma a dřevostavby a ostatní dřevěné konstrukce stavíme už od roku 2003. A hodně jsme se za tu dobu naučili. A protože jsme rodinná firma, nehonosíme se zkušenostmi firmy, ve které bychom nahradili své předchůdce, ale zkušenostmi vlastními. Proto také za své návrhy konstrukcí a skladeb ručíme v plné míře. My, prostě, nemůžeme dát výpověď a jít dělat jinam.

Málokdo tuší, jak velké štěstí má člověk, kterému je práce a zaměstnání koníčkem.

Ale nikdo není dokonalý a kdo nic nedělá nic nezkazí. Přiznáváme vlastní nedokonalost s pokorou. Je-li však měřítkem hotové dílo, pak se nemáme za co stydět.

Chcete se ještě na něco zeptat?

... nebo napište »